+86-13823520967sales2@socreat.com

Produkto kategorija

Biuro.: 6-7F, pastato 13A, Taihua Wutong Industrial Park, Gushu, Xixiang, Baoan, Shenzhen.

Tel.: 0086-75523281185

Pašto kodas: 518126

Kontaktinis asmuo: Ponia Ieva Liu

El. paštas:sales2@socreat.com

Skype:socreat2

Mob. / WhatsApp: +8613823520967

Judesio jutiklio gatvės šviesa

Judesio jutiklio gatvės šviesa

Kelio pažangaus judesio jutiklio gatvių šviesa: esamų kiemo gatvių apšvietimo valdymo metodai yra santykinai plati, beveik nėra automobilių ir naktį viduryje plaukiojančių žmonių. Jei apšvietimas yra išjungtas, jis nėra nei žmogaus, nei saugumo pavojus, tačiau jis buvo apšvietimas iki aušros, o tai sukelia visą naktį ilgą šviesos reiškinį. Energijos sąnaudos yra stulbinančios.

Chat Now
Product Details

Kelias "Smart" judesio jutiklis "Street Light":

Dabartinių kiemo gatvių šviestuvų kontrolės metodai yra gana plati, o beveik nėra automobilių ir naktį viduryje naktį pasivaikantys žmonės. Jei apšvietimas yra išjungtas, jis nėra nei žmogaus, nei saugumo pavojus, tačiau jis buvo apšvietimas iki aušros, o tai sukelia visą naktį ilgą šviesos reiškinį. Energijos sąnaudos yra stulbinančios. Naudodamiesi radarų (mikrobangų) indukcine LED gatvių šviesos žvalgybos technologija, kurią patys sukūrė mūsų kompanija, mes realizuosime šias funkcijas: 1. Naudojame šviesai jautrią technologiją, automatiškai apžvelgsime aplinkos šviesos apšvietimą pagal sezoną, įjungsime LED šviesos šaltinis, įjungiant šviesą, išjungiant šviesą, tiksliai vietoje

2, nustatydama įmontuotą procesoriaus atskaitos funkciją, kad būtų užtikrintas nenutrūkstamas apšvietimas vidurnaktį, iki vėlyvos nakties, kai sumažės žmonių ir transporto priemonių mobilumas, automatiškai persijungs į radaro (mikrobangų) pažangios valdymo režimą, pradės nenutrūkstamą , paskelbta iniciatyva. Mikrobangų skanavimo signalas (su aprėpties spinduliu 8 metrai) užtikrina nuolatinį ir nenutrūkstamą apšvietimą, kai jutikliai ir žmonės yra ir judinami zonoje. Transporto priemonė ir žmonės automatiškai atideda perėjimą prie apšviestos saugumo apšvietimo būsenos po palikimo (normali galia 30%).

motion sensor led street light

QQ截图20170113114316.png

"Socreat Electronics" yra viena iš geriausių Kinijos lauko šviestuvų gamintojų ir tiekėjų, įrengta gero judesio jutiklio projektavimo gatvių šviesos projektas, kviečiame į didmenines prekes iš mūsų gamyklos.
Hot Tags: judesio jutiklis, gatvių šviesa, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, projektas
Susiję produktai
Inquiry